FA | EN | AR
يکشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٦
جمع بازديدكنندگان امروز: 99
جمع بازديدها تاكنون: 343168


ارسال به دوست1396/10/13

دیدار فرمانده بسیج قم با مدیرکل

صبح امروز فرمانده بسیج کارمندی سپاه قم با مدیرکل پزشکی قانونی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی، سرگرد حسین حسن پور فرمانده بسیج کارمندی سپاه علی ابن ابیطالب (ع) قم ضمن حضور در پزشکی قانونی استان با مدیرکل دیدار و گفتگو کرد.

سرگرد حسن پور ضمن تشکر از میزبانی پزشکی قانونی، هدف از از این دیدار را افزایش تعامل بسیج با ادارات و کمک به پیشبرد وظایف سازمانی آنها عنوان کرد و افزود: هدف بسیج اینست که باری از دوش مسئولان بردارد و در راه اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی و افزایش میزان رضایتمندی مردم از نظام به ایشان یاری برساند.

فرمانده بسیج کارمندی استان تصریح کرد اشاعه فرهنگ بسیجی بین کارمندان ادارات و تسری آن به اجتماعات محتلف در جامعه باعث ایجاد وحدت و  انسجام در مبارزه با دشمنان و ایجاد روحیه خودباوری و مقاومت خواهد شد و این همان چییزی است که درمنویات رهبری معظم انقلاب متبلور شده و رمز پیروزی ملت مسلمان ایران است 

 

دکتر صدیقی آخا نیز ضمن تشکر از فعالیت های بسیج، اظهار امیدواری کرد روحیه و فرهنگ بسیج در متن زندگی همه ما نهادینه شده و بر مبنای خواست و رضای خداوند متعال اقدام کنیم و در همه حال فعالیت خود را با معیار حرکت در مسیر خواست و اراده خدا بسنجیم.

وی همچنین  اذعان کرد تنها ملاحظه ای که یک فرد بسیجی باید داشته باشد در مورد اجرا شدن حدود الهی است و کارمند بسیجی بایستی مراقبت کند که ضمن انجام قوانین و مقرارت یک مجموعه، به آنچه خدا گفته و خدا خواسته عمل شود و از آن تخطی صورت نگیرد.

وی افزود: بر این مبنا هر کس که به دنبال عملیاتی کردن خواست خدا باشد بسیجی محسوب می شود و این همان معنای تفکر بسییجی است که باید برای اشاعه آن تلاش و کوشش کنیم.

 

 

تاریخ انتشار: ٢١:٥٩ -1396/10/13 کد مطلب :٣٠٦٠٨
  نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: قم، بلوار شهيد حاج خدا كرم، بعد از پايانه مسافربري، روبروي دانشگاه پرديس
تلفن: 6641207، دورنگار: 6641204،
پیام کوتاه: 2001372